امروز:

غرق شدن یک مادر و دختر در دریاچه کارون 3

امامقلی فرهادی باجولی در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این حادثه ساعت 14 روز پنجشنبه به ما اطلاع داده شد، افزود:این مادر و دختر ساکن منطقه زیر کوه هستند و تیم نجات غریق سازمان آب و برق خوزستان برای یافتن اجساد این دو نفر در محل حادثه حاضر شدند. وی افزود:مادر حدودا 40 ساله و دختر وی نیز 10 ساله بوده و هنگامی که برای شستن لباس و بردن آب به کنار دریاچه رفته بودند، به دریاچه غلطیدند و غرق شدند. فرهادی اظهار کرد:کمبود امکانات از جمله نبود پایگاه امداد و نجات در منطقه و نبود دسترسی به نیروهای هلال احمر باعث شده سالانه شاهد چنین حوادث تلخی در منطقه باشیم و به رغم درخواست های متعدد توجهی به این مسئله نشده است. سرپرست تیم نجات غریق سد کارون 3 وابسته به سازمان آب و برق خوزستان بیان کرد: یک قایق اورژانس از سوی سازمان آب و برق در منطقه مستقر است اما تعدد روستاها و فاصله زیاد بین آنها باعث شده قایق مذکور نتواند پاسخگوی اتفاقات صورت گرفته در شبانه روز باشد. سد مخزنی کارون 3 یکی از بزرگترین سدهای کشور است که در 28 کیلومتری ایذه و بر روی رودخانه کارون احداث شده است.

غرق شدن یک مادر و دختر در دریاچه کارون 3

غرق شدن یک مادر و دختر در دریاچه کارون 3

سرپرست تیم نجات غریق سازمان آب و برق خوزستان از غرق شدن یک مادر و دختر در منطقه زیرکوه در دریاچه سد کارون 3 خبر داد.

امامقلی فرهادی باجولی در گفت و گو با ایرنا با بیان اینکه این حادثه ساعت 14 روز پنجشنبه به ما اطلاع داده شد، افزود:این مادر و دختر ساکن منطقه زیر کوه هستند و تیم نجات غریق سازمان آب و برق خوزستان برای یافتن اجساد این دو نفر در محل حادثه حاضر شدند. وی افزود:مادر حدودا 40 ساله و دختر وی نیز 10 ساله بوده و هنگامی که برای شستن لباس و بردن آب به کنار دریاچه رفته بودند، به دریاچه غلطیدند و غرق شدند.
فرهادی اظهار کرد:کمبود امکانات از جمله نبود پایگاه امداد و نجات در منطقه و نبود دسترسی به نیروهای هلال احمر باعث شده سالانه شاهد چنین حوادث تلخی در منطقه باشیم و به رغم درخواست های متعدد توجهی به این مسئله نشده است.
سرپرست تیم نجات غریق سد کارون 3 وابسته به سازمان آب و برق خوزستان بیان کرد: یک قایق اورژانس از سوی سازمان آب و برق در منطقه مستقر است اما تعدد روستاها و فاصله زیاد بین آنها باعث شده قایق مذکور نتواند پاسخگوی اتفاقات صورت گرفته در شبانه روز باشد.
سد مخزنی کارون 3 یکی از بزرگترین سدهای کشور است که در 28 کیلومتری ایذه و بر روی رودخانه کارون احداث شده است.

 

 ایرنا

 

منبع مطلب :

http://www.jazzaab.ir/


نوشته شده در : شنبه 14 فروردین 1395  توسط : mohammad saghali.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic